REZULTATE PIAN

Nr. Crt.Nume prenume elevClasaMedia finalăPremiul
1Barițchi  Laurențiu   FlorinV95II
2Darie CristinaV90III
3Deacu    Ema ValentinaV90III
4Morăraș MedeeaV90III
5Popa NectarieV95II
6Popescu CezarV95II
7Sîngeap DragoșV90III
8Șerban EliseiV95II
9Ștefan Ana SofiaV95II
10Ticu ȘtefanV100I
11Vișan Alexia-SofiaV95II
12Burtan Alesia GabrielaVI95II
13Ciobănaș MariaVI95II
14Ciortan DamianVI100I
15Crenicean MateiVI95II
16Dumitrașcu PatrickVI90III
17Geabou Adiel CristianVI60DP
18Iacșa Maria AnisiaVI100I
19Ion ȘtefanVI95II
20Košir Petra TheaVI95II
21Martinescu AndreiVI95II
22Miu DavidVI90III
23Oprea Antonio ȘtefanVI85M
24Pap OliverVI95II
25Selouk Vanessa Lucia IleanaVI85M
26Stanciu RafaelVI95II
27Caloianu Elian Teodora MariaVII95II
28Constantinescu DariaVII100I
29Croitoru RaduVII95II
30Legat Andrei IoanVII100I
31Marcu AlbertVII95II
32Mardari AnastasiaVII85M
33Negrilă AlexandruVII95II
34Timingeriu MariaVII100I
35Vasile Ana-Maria CorinaVII90III
36Baltariu IoanaVIII100I
37Iacob LidiaVIII85M
38Marinescu  MayaVIII90III
39Neagu Matei Adrian IulianVIII85M
40Nicolae Rose-MarieVIII95II
41Olariu RadaVIII95II
42Pană Robert ȘtefanVIII100I
43Stana AlexandruVIII95II
44Teodorașcu – Artamanov MariaVIII95II

REZULTATE VIOARA

Nr. Crt.Nume prenume elevclasaMedia finalăPremiul
1Barbulescu Teodora                   V93III
2Elekes DominicV87M
3Mogila Iris MariaV96II
4Stoian AndreiV87M
5Amarandei Stefan Cristian        VI100I
6Cazanoi TeodorVI96II
7Comnoiu TimeeaVI96II
8Iancu AmaliaVI93III
9Opritoiu Lara AndraVI100I
10State Irimia Eduard KonstantinVI93III
11Constantin Stefan Cristian    VII100I
12Deaconu Darius AlexandruVII96II
13Nica Mario -CostinVII96II
14Dolanescu Ioana Maria         VIII100I
15Iancu David AndreiVIII87M
16Marchis Ada ElenaVIII96II
17Roman MihaiVIII93III
18Șerban  JasmineVIII96II
19Șerban Vanessa Lavinia MariaVIII96II
20Visanu VictoriaVIII87M

REZULTATE CORZI GRAVE

Nr. Crt.Nume prenume elevInstrumentclasaMedia finalăPremiul
1Bădălan MihaiChitaraV85M
2Borcan SoniaChitaraV96II
3Cata Paul CristianChitaraV85M
4Costea AlexandruChitaraV96II
5Curiguț LuciaChitaraV92III
6Dobrea David ChitaraV96II
7Goreanu Veniamin ChitaraV92III
8Gozu AndreiChitaraV96II
9Petcu DavidChitaraV92III
10Pravă AndresChitaraV96II
11Sergovici MilanChitaraV96II
12Aolăriți TeodorChitaraVI100I
13Enache RaduChitaraVI96II
14Rusu Sonia AlexandraChitaraVI92III
15Constantin Gabriel DenisChitaraVII96II
16Miheț David ȘtefanChitaraVII92III
17Robaldo ClaudiaChitaraVII92III
18Petrache AnastasiaChitaraVII92III
19Suma NoaChitaraVII96II
20Burcea AndreiChitaraVIII85M
21Burlan-Rotar Mihai AlexandruChitaraVIII96II
22Drăghici RobertChitaraVIII96II
23Ene TeodorChitaraVIII92III
24Pleșcan IustinChitaraVIII100I
25Stan Tudor CristianChitaraVIII85M
26Vedeș IoanaChitaraVIII92III
27Iancu SaraviolăV100I
28Vlad DariusviolăV96II
29Clinciu Alexandra CristinaviolăVII92III
30Duțulescu AndreivioloncelV96II
31Palu Anton DanielvioloncelV100I
32Postolache NatalievioloncelV96II
33Suma TiagovioloncelV100I
34 Țoța RuxandravioloncelV100I
35Achim Carla ȘtefaniavioloncelVI100I
36Barbu Radu AlexandruvioloncelVI96II
37Iancu Beatrice-MariavioloncelVI96II
38Baltagaru CameliaharpăV92III
39Blejan Ioan TeodorharpăVI96II
40Gafencu Croitoru VeraharpăVII96II
41Tănase Ene DianaharpăVII96II
42Oancea Maria-AngelaharpăVIII100I

REZULTATE SUFLĂTORI LEMNE

Nr. Crt.Nume prenume elevInstrumentclasaMedia finalăPremiul
1Blejan Ecaterina MariaflautV96II
2Bocăneală AnaflautV93III
3Dicu AnaflautV93III
4Braboveanu IoanaflautVI93III
5Popa ȘtefaniaflautVI89M
6Secobeanu CleopatraflautVII96II
7Țântea AnastasiaflautVII93III
8Gheorghiu Angela IoanaflautVIII96II
9Oprițoiu Maya MariaflautVIII100I
10Ojog AntimoboiV93III
11Tomescu MariaoboiVIII100I
12Stan Patrick AndreiclarinetV96II
13Stoica Geovani ConstantinclarinetV96II
14Popa ValentinclarinetVI96II
15Theodoru Eric DanielclarinetVI100I
16Costache AntonioclarinetVII100I
17Gruia IannisclarinetVII84DP
18Simionescu RichardclarinetVII84DP
19Carlapoi EdiclarinetVIII89M
20Gheorghe NicolasclarinetVIII96II
21Ilie ViorelclarinetVIII84DP
22Solcan Vlada-AndreeaclarinetVIII96II
23Barbu DamiansaxofonVII96II
24Constantin DanielsaxofonVII96II
25Ivașcu DavidsaxofonVII100I
26Spătaru DenissaxofonVII93III
27Opaschi DavidsaxofonVIII96II
28Epure Adelina MarianaiV96II
29Almiento Anna MarianaiVI96II
30Buzică Daria MarianaiVI89M
31Marin Antonia IoananaiVI93III
32Șerban Aura MarianaiVI96II
33Dogaru Andra MarianaiVII93III
34Danciu Laura MarianaiVIII96II
35Turcitu  Alexia IoananaiVIII96II
36Volintiru Natalia ElenanaiVIII100I

REZULTATE SUFLĂTORI ALĂMURI

Nr. Crt.Nume prenume elevInstrumentclasaMedia finalăPremiul
1Biscărean PetruTrompetăV96II
2Burneci Maya SophieTrompetăVI100I
3Let ȘtefanCornVII96II
4Stoian BiancaCornVII96II
5Arsene Andrei PaulCornVIII96II
6Calancia MihaitrombonVIII96II

REZULTATE PERCUȚIE

Nr. Crt.Nume prenume elevInstrumentclasaMedia finalăPremiul
1Mariș Sergiu NicolaepercuțieV96II
2Rușitaru Sebastian GabrielpercuțieV89M
3Sînteonean DariuspercuțieV89M
4Srouji Dumitrescu Carol CristianpercuțieV96II
5Tomulescu LucaspercuțieVI96II
6Cristescu AndreipercuțieVII93III
7Dumitrașcu Alexandru SorinpercuțieVII96II
8Gheorghiu SarapercuțieVII89M
9Țurcan AlexiapercuțieVII93III
10Achim DariapercuțieVIII100I
11Achim Tudor AndreipercuțieVIII96II
12Bica TudorpercuțieVIII100I
13Pricop AntoniapercuțieVIII89M
14Talambă Alexandru DanielpercuțieVIII100I
15Neagu Vlăduț Ionuț ParaschivacordeonVII93III

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

eight + nineteen =