Situația premiilor obținute de elevi la
CONCURSUL NATIONAL de Teorie si Solfegii ‘Cuibul cu Barza’
CONCURSUL NATIONAL de Teorie si Solfegii ‘Cuibul cu Barza’
EDITIA a II-a, 26 – 30 Ianuarie 2019
PROGRAMUL DE DESFAȘURARE AL CONCURSULUI DE TEORIE SI SOLFEGII “Cuibul cu Barza”
EDITIA I, 2018
29 Ianuarie – 02 Februarie
Organizatori :
Alexandra Nechita 0722 289 985
Bianca Oprea 0734 619 527
Ora | Sala | PROBA SCRISĂ Luni 29 – Ianuarie – 2018 |
---|---|---|
09:00 – 10:00 | 34 | Clasa a VII-a – Școala Gimnazială de Arte Iosif Sava Clasa a VII-a – Școala Gimnazială de Arte Nr. 2 Clasa a VII-a – Școala Gimnazială de Arte Nr. 3 Clasa a VII-a – Școala Gimnazială de Arte Nr. 4 Clasa a VII-a – Colegiul Național de Arte ‘Dinu Lipatti’ Clasa a VII-a – Colegiul Național de Muzică ‘George Enescu’ |
13:30 – 14:30 | 34 | Clasa a III-a – Școala Gimnazială de Arte Iosif Sava Clasa a III-a – Școala Gimnazială de Arte Nr. 2 Clasa a III-a – Școala Gimnazială de Arte Nr. 4 |
13:30 – 14:30 | 28 | Clasa a III-a – Școala Gimnazială de Arte Nr. 3 Clasa a III-a – Colegiul Național de Arte ‘Dinu Lipatti’ Clasa a III-a – Colegiul Național de Muzică ‘George Enescu’ |
19:30 – 20:30 | 34 | Clasa a VIII-a – Școala Gimnazială de Arte Iosif Sava Clasa a VIII-a – Școala Gimnazială de Arte Nr. 3 Clasa a VIII-a – Colegiul Național de Arte ‘Dinu Lipatti’ Clasa a VIII-a – Colegiul Național de Muzică ‘George Enescu’ |
Ora | Sala | PROBA SCRISĂ Marți 30 – Ianuarie – 2018 |
---|---|---|
10:00 – 11:00 | 28 | Clasa a V-a – Școala Gimnazială de Arte Iosif Sava Clasa a V-a – Școala Gimnazială de Arte Nr. 2 Clasa a V-a – Școala Gimnazială de Arte Nr. 3 Clasa a V-a – Școala Gimnazială de Arte Nr. 4 Clasa a V-a – Colegiul Național de Arte ‘Dinu Lipatti’ Clasa a V-a – Colegiul Național de Muzică ‘George Enescu’ |
10:00 – 11:00 | 34 | Clasa a VI-a – Școala Gimnazială de Arte Iosif Sava Clasa a VI-a – Școala Gimnazială de Arte Nr. 2 Clasa a VI-a – Școala Gimnazială de Arte Nr. 3 Clasa a VI-a – Școala Gimnazială de Arte Nr. 4 Clasa a VI-a – Colegiul Național de Arte ‘Dinu Lipatti’ Clasa a VI-a – Colegiul Național de Muzică ‘George Enescu’ |
16:30 – 17:30 | 28 | Clasa a IV-a – Școala Gimnazială de Arte Iosif Sava Clasa a IV-a – Școala Gimnazială de Arte Nr. 3 |
16:30 – 17:30 | 34 | Clasa a IV-a – Școala Gimnazială de Arte Nr. 2 Clasa a IV-a – Școala Gimnazială de Arte Nr. 4 Clasa a IV-a – Colegiul Național de Arte ‘Dinu Lipatti’ Clasa a IV-a – Colegiul Național de Muzică ‘George Enescu’ |
Ora | Sala | Comisia | PROBA ORALĂ LUNI 29 – Ianuarie 2018 |
---|---|---|---|
10:00 – 10:30 | 40 | 1 | Clasa a VII-a – Școala Gimnazială de Arte Iosif Sava Clasa a VII-a – Școala Gimnazială de Arte Nr. 2 Clasa a VII-a – Școala Gimnazială de Arte Nr. 3 Clasa a VII-a – Școala Gimnazială de Arte Nr. 4 |
10:30 – 11:30 | 40 | 1 | Clasa a VII-a – Colegiul Național de Arte ‘Dinu Lipatti’ Clasa a VII-a – Colegiul Național de Muzică ‘George Enescu’ |
11:30 – 12:30 | Pauza | ||
12:30 – 13:00 | 40 | 2 | Clasa I – Școala Gimnazială de Arte Nr. 2 Clasa I – Școala Gimnazială de Arte Nr. 3 |
13:00 – 14:30 | 40 | 2 | Clasa I – Școala Gimnazială de Arte Nr. 4 Clasa I – Colegiul Național de Arte ‘Dinu Lipatti’ Clasa I – Colegiul Național de Muzică ‘George Enescu’ |
14:30 – 14:45 | Pauza | ||
14:45 – 15:45 | 40 | 2 | Clasa a III-a – Școala Gimnazială de Arte Iosif Sava Clasa a III-a – Școala Gimnazială de Arte Nr. 2 Clasa a III-a – Școala Gimnazială de Arte Nr. 3 |
15:45 – 17:45 | 40 | 2 | Clasa a III-a – Școala Gimnazială de Arte Nr. 4 Clasa a III-a – Colegiul Național de Arte ‘Dinu Lipatti’ Clasa a III-a – Colegiul Național de Muzică ‘George Enescu’ |
17:45 – 18:00 | Pauza | ||
18:00 – 19:30 | 40 | 2 | Clasa a VIII-a – Școala Gimnazială de Arte Iosif Sava Clasa a VIII-a – Școala Gimnazială de Arte Nr. 3 Clasa a VIII-a – Colegiul Național de Arte ‘Dinu Lipatti’ Clasa a VIII-a – Colegiul Național de Muzică ‘George Enescu’ |
Ora | Sala | Comisia | PROBA ORALĂ MARȚI 30 – Ianuarie 2018 |
---|---|---|---|
08:30 – 10:00 | 40 | 3 | Clasa a V-a – Școala Gimnazială de Arte Nr. Iosif Sava Clasa a V-a – Școala Gimnazială de Arte Nr. 2 Clasa a V-a – Școala Gimnazială de Arte Nr. 3 Clasa a V-a – Școala Gimnazială de Arte Nr. 4 Clasa a V-a – Colegiul Național de Arte ‘Dinu Lipatti’ Clasa a V-a – Colegiul Național de Muzică ‘George Enescu’ |
10:00 – 11:00 | PAUZA | ||
11:00 – 12:00 | 40 | 3 | Clasa a VI-a – Școala Gimnazială de Arte Iosif Sava Clasa a VI-a – Școala Gimnazială de Arte Nr. 2 Clasa a VI-a – Școala Gimnazială de Arte Nr. 3 Clasa a VI-a – Școala Gimnazială de Arte Nr. 4 Clasa a VI-a – Colegiul Național de Arte ‘Dinu Lipatti’ Clasa a VI-a – Colegiul Național de Muzică ‘George Enescu’ |
12:00 – 13:00 | PAUZA | ||
13:00 – 14:30 | 40 | 4 | Clasa a II-a – Școala Gimnazială de Arte Iosif Sava Clasa a II-a – Școala Gimnazială de Arte Nr. 2 |
14:30 – 14:45 | PAUZA | ||
14:45 – 16:15 | 40 | 4 | Clasa a II-a – Școala Gimnazială de Arte Nr. 3 Clasa a II-a – Școala Gimnazială de Arte Nr. 4 |
16:15 – 16:30 | PAUZA | ||
16:30 – 18:00 | 40 | 4 | Clasa a II-a – Colegiul Național de Arte ‘Dinu Lipatti’ Clasa a II-a – Colegiul Național de Muzică ‘George Enescu’ |
18:00 – 19:00 | 40 | 4 | Clasa a IV-a – Școala Gimnazială de Arte Iosif Sava Clasa a IV-a – Școala Gimnazială de Arte Nr. 2 Clasa a IV-a – Școala Gimnazială de Arte Nr. 3 |
19:00 – 19:15 | PAUZA | ||
19:15 – 20:15 | 40 | 4 | Clasa a IV-a – Școala Gimnazială de Arte Nr. 4 Clasa a IV-a – Colegiul Național de Arte ‘Dinu Lipatti’ Clasa a IV-a – Colegiul Național de Muzică ‘George Enescu’ |
– TOȚI CANDIDAȚII SUNT RUGAȚI SA SE PREZINTE CU 15 MINUTE ÎNAINTE DE PROBELE SCRISE SAU ORALE.
– CONCURENTII VOR PUTEA FI INSOȚIȚI ÎN INCINTA SCOLII DOAR DE CATRE PROFESORII DE SPECIALITATE.
– ACCESUL PARINȚILOR NU ESTE PERMIS ÎN INCINTA ȘCOLII.
– FESTIVITATEA DE PREMIERE VA AVEA LOC VINERI, 2 FEBRUARIE 2018.
ORA EXACTA URMEAZA A FI STABILITA DUPA AFISAREA REZULTATELOR.
!!! SUCCES !!!
Comisii
Comisia 1 | Comisia 2 | Comisia 3 | Comisia 4 |
---|---|---|---|
- Joitoiu Cristina - Miron Grigorie - Ciurea Maria Raluca | Joitoiu Cristina - Ciurea Maria Raluca - Manolache Alina | Trandafir Geanina - Micu Ramona - Margineanu Andreea | Trandafir Geanina - Micu Ramona - Marinescu Florina |