Ordinea intrării la testul de aptitudini

/

Nume elevData si oraClasa
SIMION ANDREI IOANA Joi, 17.06.2021 Ora 10:00CLS.3
SIMION SOFIA MARIAJoi, 17.06.2021 Ora 10:00CLS.1
SIMION MARIUS EDUARDJoi, 17.06.2021 Ora 10:00CLS.5
SIMION PETRU CONSTANTINJoi, 17.06.2021 Ora 10:00CLS.5
TANTEA ANASTASIA Joi, 17.06.2021 Ora 10:00CLS.5
VEZENTAN MIHAI TOMAJoi, 17.06.2021 Ora 10:00 CLS.5
CHICIU TEODOR DANIELJoi, 17.06.2021 Ora 11:00CLS.5
CHOUKA SARA RYMJoi, 17.06.2021 Ora 11:00CLS.5
GENOIU EDUARD STEFANJoi, 17.06.2021 Ora 11:00CLS.6
MARGOI STEFANIA ANTONIAJoi, 17.06.2021 Ora 11:00CLS.6
MERCIONIU FILIP DANIELJoi, 17.06.2021 Ora 11:00CLS.5
NEGRILA ALEXANDRUJoi, 17.06.2021 Ora 11:00CLS.5
BEREVOESCU MARAJoi, 17.06.2021 Ora 13:00CLS.3
CIORTEA ESTERAJoi, 17.06.2021 Ora 13:00CLS.1
JELEA BOGDAN CRISTIANJoi, 17.06.2021 Ora 13:00CLS.1
MITREA DOROTHEAJoi, 17.06.2021 Ora 13:00CLS.2
MITREA LUCAJoi, 17.06.2021 Ora 13:00CLS.1
ADANUR BERFIN YASEMINJoi, 17.06.2021 Ora 13:00CLS.2
BACIU CAROLJoi, 17.06.2021 Ora 14:00CLS.4
BALASU DARA IOANAJoi, 17.06.2021 Ora 14:00CLS.1
BAROS DELIA MARIAJoi, 17.06.2021 Ora 14:00CLS.2
BEJENARU ALEXANDRUJoi, 17.06.2021 Ora 14:00CLS.1
BOCANEALA ANASTASIAJoi, 17.06.2021 Ora 14:00CLS.1
BOITA MARINAJoi, 17.06.2021 Ora 14:00CLS.4
BUGA TIBERIU MIHAIJoi, 17.06.2021 Ora 15:00CLS.1
CALCAN ANDREIJoi, 17.06.2021 Ora 15:00CLS.2
CHESNOIU ANASTASIA LUCIAJoi, 17.06.2021 Ora 15:00CLS.4
CIUCA NATALIA ESTERAJoi, 17.06.2021 Ora 15:00CLS.4
CRAICIU ANYA MARIAJoi, 17.06.2021 Ora 15:00CLS.2
CRAIOVEANU LEVYJoi, 17.06.2021 Ora 15:00CLS.2
CASTRAVETE MIHAI TUDORJoi, 17.06.2021 Ora 16:00CLS.1
CRISTESCU ALISIAJoi, 17.06.2021 Ora 16:00CLS.4
DIMITRESCU ANDREEAJoi, 17.06.2021 Ora 16:00CLS.1
DOBRIN TRIPAC TOMAJoi, 17.06.2021 Ora 16:00CLS.5
DRAGAN VLAD CONSTANTINJoi, 17.06.2021 Ora 16:00CLS.2
DRAGOMIR ALESSIA REBECAJoi, 17.06.2021 Ora 16:00CLS.1
ARISTIDE IANCUJoi, 17.06.2021 Ora 17:00CLS.3
ARISTIDE SIMIONJoi, 17.06.2021 Ora 17:00CLS.5
TOADER BOGDAN MIHAIJoi, 17.06.2021 Ora 17:00CLS.7
TOADER SASHA GABRIELJoi, 17.06.2021 Ora 17:00CLS.5
ZGARTA EDWARD MATEIJoi, 17.06.2021 Ora 17:00CLS.5
ZGARTA EMMA GLORIAJoi, 17.06.2021 Ora 17:00CLS.1
FOLEA ANDREI OCTAVIANVineri 18.06.2021 Ora 9:00CLS.1
GAINARIU SARA MARIAVineri 18.06.2021 Ora 9:00CLS.2
GHIURCA MIU OVIDIUVineri 18.06.2021 Ora 9:00CLS.3
GRIGOROIU FILIP DANIELVineri 18.06.2021 Ora 9:00CLS.4
HARASEMIUC LUCA SEBASTIAN Vineri 18.06.2021 Ora 9:00 CLS.1
IANCU ADIEL CRISTIANVineri 18.06.2021 Ora 9:00CLS.1
ION MANDRES VERONICA ELENAVineri 18.06.2021 Ora 10:00CLS.1
IONITA SOFIA MARIAVineri 18.06.2021 Ora 10:00CLS.1
LUP MIHAI ANDREIVineri 18.06.2021 Ora 10:00CLS.1
MANEA ANA DALIA MIHAELA Vineri 18.06.2021 Ora 10:00CLS.1
MARES DENISA IOANA STEFANIA Vineri 18.06.2021 Ora 10:00CLS.2
MIRON TUDOR Vineri 18.06.2021 Ora 10:00CLS.1
MOMOC LEILA OANAVineri 18.06.2021 Ora 11:00CLS.1
MUSAT EVA THAISVineri 18.06.2021 Ora 11:00CLS.2
MUSAT LEVI WILLIAMVineri 18.06.2021 Ora 11:00CLS.1
NEDELCU DRAGOS ANDREIVineri 18.06.2021 Ora 11:00CLS.4
NEDELCU FELICIA ALEXANDRAVineri 18.06.2021 Ora 11:00CLS.2
NITA DIACONESCU EVAVineri 18.06.2021 Ora 11:00CLS.1
OJOG ANTIMVineri 18.06.2021 Ora 13:00CLS.3
OJOG JUSTINVineri 18.06.2021 Ora 13:00CLS.1
OLTEANU IONITA MAYSAVineri 18.06.2021 Ora 13:00CLS.1
POPESCU AMELIAVineri 18.06.2021 Ora 13:00CLS.1
POPESCU ECATERINAVineri 18.06.2021 Ora 13:00CLS.1
POPESCU VISAN CODRIN Vineri 18.06.2021 Ora 13:00CLS.3
POPA IOSIFVineri 18.06.2021 Ora 14:00CLS.1
POSTELNICESCU MIHNEA RADUVineri 18.06.2021 Ora 14:00CLS.1
PRECOP MIRUNA NICOLETAVineri 18.06.2021 Ora 14:00CLS.2
RAPA IUSTIN SERAFIMVineri 18.06.2021 Ora 14:00CLS.1
RONEA ELENA CRISTINAVineri 18.06.2021 Ora 14:00CLS.1
RUSITARU GABRIEL SEBASTIANVineri 18.06.2021 Ora 14:00CLS.1
SAMFIRA ILIA GABRIELVineri 18.06.2021 Ora 15:00CLS.1
SOLTUZU ANDREI CALINVineri 18.06.2021 Ora 15:00CLS.1
STOICA RUXANDRA TEODORAVineri 18.06.2021 Ora 15:00CLS.3
STOICA VICTOR MIHAILVineri 18.06.2021 Ora 15:00CLS.1
STOMEO SONIA ILINCAVineri 18.06.2021 Ora 15:00CLS.4
THOIS FABIANAVineri 18.06.2021 Ora 15:00CLS.1
TINTEA SERBAN CRISTIANVineri 18.06.2021 Ora 16:00CLS.1
TOBOSARU DAMIANVineri 18.06.2021 Ora 16:00CLS.1
TULEA IOANAVineri 18.06.2021 Ora 16:00CLS.1
UDREA ADELIN FLORINVineri 18.06.2021 Ora 16:00CLS.4
URUCU SEBASTIANVineri 18.06.2021 Ora 16:00CLS.4
VEZENTAN ANDREI TUDORVineri 18.06.2021 Ora 16:00CLS.1
VOICA STEFANVineri 18.06.2021 Ora 17:00CLS.1
VRABIE ANTONIA IOANAVineri 18.06.2021 Ora 17:00CLS.1

DESCARCA DE AICI lista completa a ordinii intrarii elevilor la testare pentru admitere in anul scolar 2021-2022 – Sectia Muzica Instrumentala

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

4 × two =